KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488508
nr 1448 8508
Oidentifierad konstnär. Signerad, allé. Olja på duk, 100x72cm, yttermått inklusive ram: 110x82cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:24:03
250 kr
300 kr
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)